Privatumo sąlygos

Likdami mūsų tinklapyje sutinkate su privatumo taisyklėmis.

I. Bendrosios nuostatos

1. soliport.lt tinklapis priklauso MB "Prioris: įm. kodas 305561944, adresas Žvaigždžių g. 1, Normantai, Klaipėdos r., tel.: +370 619 79707. 

2. soliport.lt turi teisę koreguoti tinklapio Taisykles. 

II. Privatumo politika

1. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant tinklapyje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

2. Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

3. Tinklapis patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.

4. Tinklapyje naudojame slapukus, identifikatorius mobiliesiems įrenginiams (pvz., „Android“ reklamavimo identifikatorių arba reklamavimo identifikatorių, skirtą „iOS“) ar panašias technologijas duomenims rinkti, naudojame "Facebook ads", Facebook pixel", „Google Analytics“ ir metodus, kaip ji renka ir apdoroja duomenis. 

5. Čia galite rasti informaciją kaip „Google“ naudoja duomenis: www.google.com/policies/privacy/partners

6. Čia galite rasti informaciją kaip „Facebook“ naudoja duomenis: Privacy and Data Use Business Hub (facebook.com)

7. Elektroninėje formoje užpildoma informacija bus naudojama tik komunikacijai su formą užpildžiusiais asmenimis ir tik dėl jų užduotų klausimų.


Prioris, UAB nuosavybė | 2020